INNOFACIAL- czyli hydradermabrazja kwasowa to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą szybkiej i kompleksowej poprawy wyglądu skóry.

Gdybyśmy mieli rozbić jej moc na odrębne technologie, powiedzielibyśmy, że to połączenie:

  • peelingu wodno-próżniowego

  • z delikatnym peelingiem chemicznym

  • i bezigłową mezoterapią.

Hydrodermabrazja kwasowa jest dla Ciebie, jeśli zależy Ci na tym, żeby podczas jednego zabiegu jednocześnie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian trądzikowych. I wszystko to chcesz mieć od razu i bezinwazyjnie, tak żeby można było po zabiegu wrócić do pracy czy wybrać się na wieczorny bankiet.

Korzyści są najbardziej spektakularne po pełnej serii, czyli po 6 zabiegach. Badania kliniczne wykazują, że nawilżenie i elastyczność skóry rośnie wtedy średnio o 34%. Z kolei wydzielanie sebum normalizuje się średnio o 21,6%.

Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i relaksacyjny. Daje więc nie tylko poprawę wyglądu, lecz także ogólne odprężenie.

 

 

YOUNG&MODI – zabieg przeznaczony zarówno dla dojrzałej jak i młodej cery.

 

Profesjonalny zabieg o wysokiej aktywności biologicznej, tworzy kompleks przeciwdziałający chrono - i fotostarzeniu. Wspomaga procesy proliferacyjne na poziomie naskórka i skóry właściwej – indukuje czynności fibroblastów, zwiększając produkcję neokolagenu, elastyny i GAG. Wzmacnia i odbudowuje granicę skórno-naskórkową, poprawia gęstość i nawodnienie skóry. Zwiększa mechanizmy obronne i rozświetla skórę.

Młoda cera zmaga się z rozszerzonymi porami, nadprodukcją sebum, nadmiernym rogowaceniem ujść mieszków włosowych, zaskórniakami oraz powikłaniami trądzikowymi, które często pozostawiają blizny i przebarwienia. Zabieg YOUNG&MODI dzięki zawartości kwasu migdałowego wykazuje właściwości przeciwzapalne, bakteriobójcze oraz normalizujące czynność gruczołów łojowych. Oczyszcza, odświeża i rozjaśnia skórę, stymulując przy tym procesy odnowy komórkowej. Dodatkowo optymalnie nawilża i zapewnia skuteczną prewencję przeciwstarzeniową. Młoda cera to również zanieczyszczona strefa T, która wymaga indywidualnej pielęgnacji. Zabieg gwarantuje natychmiastową poprawę kondycji skóry oraz przywraca jej równowagę.

Wskazania do zabiegu YOUNG&MODI:

Skóra tłusta, łojowata, z rozszerzonymi porami, zaskórniakami, hiperkeratozą, przebarwieniami pozapalnymi, tendencją do występowania zmian zapalnych. Skóry mieszane z zanieczyszczona strefą T oraz cienką, wrażliwą lub naczyniową skóra w partiach bocznych.

Skóra dojrzała z chrono- i fotostarzeniem. Skóra matowa, pozbawiona blasku, o niejednolitym kolorycie i występującymi przebarwieniami, licznymi zmarszczkami, o słabej elastyczności, odwodnienia.

 

EXPRESS HYDRA – zabieg mocno nawilża i poprawia wygląd skóry.
 

Powoduje, że skóra staje się jaśniejsza, bardziej promienna, wygląda świeżo i zdrowo. Skóra sucha szybciej się starzeje oraz traci młody wygląd. Brak odpowiedniego nawilżenia powoduje łuszczenie się skóry i pojawienie się zmarszczek. Prawidłowe nawilżenie w znacznym stopniu spowalnia starzenie się skóry.

Wskazania do zabiegu Express Hydra:

Skóra sucha, odwodniona, po nadmiernym opalaniu, przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach lub w związku ze stresującym trybem życia, natychmiastowa poprawa wyglądu i nawilżenia skóry.

Świetnie sprawdzi się jako ZABIEG BAMKIETOWY!

Logo Body Slim Centrum Modelowania Sylwetki

Kontakt

Ochrona prywatności

Regulamin

Formularz reklamacyjny

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

POLUB NAS:

KONTAKT:

ul. Zwycięzców 42, 03-938 Warszawa  - Praga

Telefon : 733-963-663

Mail : kontakt@centrumbodyslim.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek i Czwartek: 12:00 - 20:00
Wtorek, Środa i Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00
 
 
 
Dane do przelewu: Pure fit sp. z o.o.
ul. Syta 112F/3 02-987 Warszawa
rachunek bankowy:
85 1140 2004 0000 3802 8147 2071
 
 
 

 

Centrum Modelowania Sylwetki logo

Realizacja -  SATOO.PL

2020   Centrum modelowania sylwetki - Body Slim

Body Slim YouTube
Centrum Modelowania Sylwetki Warszawa
BodySlim Facebook
Body Slim Instagram