Kontakt

Ochrona prywatności

Regulamin

Formularz reklamacyjny

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

POLUB NAS:

KONTAKT:

ul. Zwycięzców 42, 03-938 Warszawa  - Praga

Telefon : 733-963-663

Mail : kontakt@centrumbodyslim.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek i Czwartek: 12:00 - 20:00
Wtorek, Środa i Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00
 
 
 
Dane do przelewu: Pure fit sp. z o.o.
ul. Syta 112F/3 02-987 Warszawa
rachunek bankowy:
85 1140 2004 0000 3802 8147 2071
 
 
 

 

Centrum Modelowania Sylwetki logo

Realizacja -  SATOO.PL

2020   Centrum modelowania sylwetki - Body Slim

Body Slim YouTube
Centrum Modelowania Sylwetki Warszawa
BodySlim Facebook
Body Slim Instagram
Logo Body Slim Centrum Modelowania Sylwetki

ENDERMOLOGIA - skuteczna metoda walki z cellulitem         booksy

Obecnie coraz więcej kobiet zostaje dotkniętych cellulitem. Lekarze zalecają im zmianę diety i podjęcie aktywności fizycznej, aby rozpocząć walkę z problemem. To dobre rady, które zapobiegają dalszemu rozwojowi zaburzenia, ale często słabo poprawiają dotychczasowy stan skóry.

Zwykle więc profilaktykę wspomaga się różnymi zabiegami i preparatami pomagającymi zwalczać cellulit. Jednym z nich jest właśnie zabieg Endermomasażu.

Na czym polega zabieg endermomasażu? Jak działa na ciało?

Jest to rodzaj wykonywanego podciśnieniowego masażu, który roluje fałdy skóry pacjenta przy pomocy wałḱów. Dzięki temu dochodzi do uwolnienia nadmiaru tłuszczu z adipocytów, dotlenienia i odżywienia tkanki podskórnej oraz stymulacji wytwarzania kolagenu. W ten sposób powierzchnia skóry z czasem wyrównuje się i ujędrnia. Endermomasaż wspomaga również krążenie limfatyczne oraz żylne, co wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. Zabieg wpływa relaksacyjnie dzięki wytwarzaniu endorfin w ciele pacjenta. Endermologia sprawdza się najlepiej u osób, które walczą ze skórką pomarańczową oraz nadmiarem lub niewłaściwym rozłożeniem tkanki tłuszczowej, szukając bezpiecznych sposobów na modelowanie sylwetki.

Jak często zabieg endermologii powinien być wykonywany?

Profilaktycznie zabieg stosuje się raz w miesiącu, natomiast leczniczo można go wykonywać nawet 2 razy w tygodniu. Zaleca się połączyć terapię endodermalną z dietą antycellulitową i aktywnością fizyczną, aby osiągnąć optymalne efekty zabiegu.

O czym warto pamiętać przed wykonaniem masażu podciśnieniowego?

Przeciwwskazania do tej procedury stanowią: tłuszczaki, choroby nowotworowe, przepukliny brzuszne, zapalenie żył oraz zażywanie preparatów rozrzedzających krew. Endermologii powinno się unikać również w trakcie ciąży i karmienia piersią.

Endermologia w Warszawie, wybierz dedykowany gabinet medycyny estetycznej.

Panie, którym zależy na usunięciu cellulitu i wymodelowaniu sylwetki, z pewnością skorzystają na endermomasażu. Seria kilku lub kilkunastu zabiegów to praktyczny sposób na ujędrnienie skóry, złagodzenie efektu skórki pomarańczowej i wyrównanie rozkładu tkanki tłuszczowej. Warto więc umówić się na wizytę w naszym Body Slim - Centrum Modelowania Sylwetki w Warszawie na profesjonalny masaż w naszym dedykowanym gabinecie medycyny estetycznej.

Endermologia Warszawa